ДНК-ПРОФІЛЬ- КІНЬ

Загальна характеристика

ДНК-профіль коней базується на варіабельних сегментах ДНК, які відрізняються за довжиною. Ці мікросателіти створюють унікальний профіль для кожної тварини, який також називають генетичним відбитком. ДНК-профіль є унікальним з ймовірністю понад 99,99%, за винятком ідентичних кратних екземплярів. Таким чином, це служить для безсумнівної ідентифікації тварини, а також є основою для перевірки батьківства. Для створення ДНК-профілю аналізують 17 STR-маркерів відповідно до рекомендацій ISAG, які є міжнародно визнаними . Всі ДНК-профілі зберігаються в нашій базі даних .

Породи

Всі породи

Номер тесту 8607
Тривіальні назви Генетичний слід пальця / Генетичний відбиток пальця
Зразок проби 0,5 мл ЕДТА Кров, волосся гриви або хвоста (вирване з коренем)
Час обробки 14-21 робочий день
Маркер 17 STRs
Стандарт ISAG

ДНК- профіль коня – це генетичний відбиток вашої тварини. Він не може бути підроблений або втрачений, залишається незмінним протягом усього життя і дозволяє чітко ідентифікувати тварину (наприклад, для отримання дозволу на розмноження, у разі судового спору, для проведення тесту на батьківство). Всі ДНК-профілі зберігаються в нашій базі даних ДНК ,що забезпечує їх постійну наявність. ДНК-профіль є унікальним з ймовірністю понад 99,99%.

Принцип ДНК-профілювання базується на аналізі високо варіабельних сегментів ДНК (мікросателітів), які відрізняються за довжиною у різних особин (поліморфізм довжини). Поєднання всіх мікросателітів призводить до створення унікального ДНК- профілю кожного індивідуума.

ДНК-профіль для коней створюється відповідно до рекомендацій ISAG (Міжнародного товариства генетики тварин), що забезпечує міжнародну порівнянність між ДНК-профілями з різних лабораторій. Для аналізу профілю ДНК коней використовують 17 мікросателітних маркерів, також відомих як STR-маркери (короткі тандемні повтори).

Щоб підготувати ДНК-профіль, генетичний матеріал тварини (ДНК) спочатку виділяють з ядровмісних клітин. Потім ділянки ДНК, що підлягають аналізу, ампліфікуються в мільйони разів за допомогою полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР). Довжину мікросателітів можна визначити за допомогою комп’ютерного аналізу в “Генетичному аналізаторі”. Ці дані потім використовуються для створення індивідуальної, відтворюваної числової формули для кожної тварини.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.